تبلیغات

 

مودم همراه مارک Edge

مودم سیار با قابلیت اتصال به اینترنت/ برقراری مکالمه/ ارسال و دریافت SMS

قابل اتصال به لپ تاپ/کامپیوتر ( استفاده آسان با سیم کارت ایرانسل و همراه اول )

برای مشاهده توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید…

قیمت استثنایی فقط و فقط : چهل هزار تومان


 

ساعت LED مدل Iron Samurai سامورایی 

 ساعت سامورایی
برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید .
درجـه یـک1 با جعبه و بسته بندی فوق العاده شیک
دارای بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی
با تخفیف ویژه و زیر قیمت بازار: 3۷.۹00 تومان

سفارش رنگ آبی  سفارش رنگ قرمز

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ساعت بدون عقربه GUCCI شیك و مدرن

ساعت LED بدون عقربه

قیمت : با تخفیف ویژه 8500 تومان

از خرید این ساعت بی نظیر و زیبا که با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت خوب و مارک اصلی عرضه میگردند پشیمان نخواهید شد.

توضیحات و عكس های بیشتر‌‌‍ [كلیك كنید]

 
 

مدل لباس نامزدی

مدل لباسهای نامزدی

مدل لباس مجلسی جدید

مدل لباسهای مجلسی جدید

مدل مانتو جدید

مدلهای مانتو

مدل لباس عروس جدید

مدل لباسهای عروس جدید 

مدل کت دامن

مدلهای کت دامن

برای دیدن مدلهای مو و آرایش صورت  کلیک کنید

مدلهای مو و آرایش صورت

 

از آخرین مطالب ارسالی بازدید کنید

 

 

گردنبند ماه تولد 

گردنبند متولدین فروردین  گردنبند متولدین اردیبهشت  گردنبند متولدین خرداد  گردنبند متولدین تیر  گردنبند متولدین مرداد  گردنبند متولدین شهریورخرید اینترنتی - تحویل در محل خرید اینترنتی - تحویل در محل خرید اینترنتی - تحویل در محل خرید اینترنتی - تحویل در محل خرید اینترنتی - تحویل در محل خرید اینترنتی - تحویل در محل
گردنبند متولدین مهر  گردنبند متولدین آبان  گردنبند متولدین آذر  گردنبند متولدین دی  گردنبند متولدین بهمن  گردنبند متولدین اسفندخرید اینترنتی - تحویل در محل خرید اینترنتی - تحویل در محل خرید اینترنتی - تحویل در محل خرید اینترنتی - تحویل در محل خرید اینترنتی - تحویل در محل خرید اینترنتی - تحویل در محل

اسباب كشي به سايت جديد

 دوستان به علت فيتر شدن از اين به بعد مطالب را در سايت جديد من دنبال كنيد

 آدرس سايت http://www.smstak.com/

۱۳۸۸ مرداد ۲۰, سه‌شنبه

wow!! مـرد 2 متر و 47 سانتی ايراني را ببينيد

«مرتضی مهرزاد» فرزند سهراب در سال 1366 در شهرستان رودسر استان گیلان به دنیا آمد، او فرزند اول خانواده است و پس از او مهسا 18 ساله و برادر دیگرش مهیار 17 ساله به دنیا آمدند، او ناگهان به شكل عجیبی قد كشید به طور حتم داستان زندگی او برای شما بسیار جالب خواهد بود، او برای ما می‌گوید كه چرا اینگونه قد كشیده است. او برای ما از روزهایی خواهد گفت كه 190 سانتی‌متر قد داشت و حالا پس از 6 سال ،57 سانتی‌متر بلندتر شده است.

به یكباره قد كشیدم

در سال 1378 به همراه خانواده‌ام از رودسر به شهرستان چالوس آمدیم و زندگی اجاره‌ای خود را آغاز كردیم، پسرخاله‌ام مهدی كریمی در این چند سال برای ما خیلی زحمت كشید و به من و مادرم بسیار رسیدگی كرد كه از او ممنونم. البته زمانی كه ما از رودسر به چالوس آمدیم، من سالم بودم و چنین وضعی نداشتم.در سال 82، زمانی كه 16 ساله بودم، ضربه شدیدی به لگن سمت راستم خورد كه مدتی این درد با من همراه بود و باعث بستری شدنم در بیمارستان شهیدبهشتی بابل شد، آزمایشات زیادی روی من صورت گرفت و دو بار هم تحت عمل جراحی قرار گرفتم، مدتی پس از عمل متوجه شدم كه پای راستم 10 سانتی‌متر كوتاه‌تر از پای چپم می‌باشد، در همان زمان متوجه شدم كه دارم بلند می‌شوم، من پیش از عمل یك متر و 90 سانت قدم بود، اما طی این سال، نزدیك به 60 سانت بلندتر شده‌ام

گزارش »مـرد 2 متر و 47 سانتی


«مرتضی مهرزاد» فرزند سهراب در سال 1366 در شهرستان رودسر استان گیلان به دنیا آمد، او فرزند اول خانواده است و پس از او مهسا 18 ساله و برادر دیگرش مهیار 17 ساله به دنیا آمدند، او ناگهان به شكل عجیبی قد كشید به طور حتم داستان زندگی او برای شما بسیار جالب خواهد بود، او برای ما می‌گوید كه چرا اینگونه قد كشیده است. او برای ما از روزهایی خواهد گفت كه 190 سانتی‌متر قد داشت و حالا پس از 6 سال ،57 سانتی‌متر بلندتر شده است.

به یكباره قد كشیدم

در سال 1378 به همراه خانواده‌ام از رودسر به شهرستان چالوس آمدیم و زندگی اجاره‌ای خود را آغاز كردیم، پسرخاله‌ام مهدی كریمی در این چند سال برای ما خیلی زحمت كشید و به من و مادرم بسیار رسیدگی كرد كه از او ممنونم. البته زمانی كه ما از رودسر به چالوس آمدیم، من سالم بودم و چنین وضعی نداشتم.در سال 82، زمانی كه 16 ساله بودم، ضربه شدیدی به لگن سمت راستم خورد كه مدتی این درد با من همراه بود و باعث بستری شدنم در بیمارستان شهیدبهشتی بابل شد، آزمایشات زیادی روی من صورت گرفت و دو بار هم تحت عمل جراحی قرار گرفتم، مدتی پس از عمل متوجه شدم كه پای راستم 10 سانتی‌متر كوتاه‌تر از پای چپم می‌باشد، در همان زمان متوجه شدم كه دارم بلند می‌شوم، من پیش از عمل یك متر و 90 سانت قدم بود، اما طی این سال، نزدیك به 60 سانت بلندتر شده‌ام.

مادرم؛ همه چیز من

آنها زندگی سختی را می‌گذرانند، بیماری مرتضی و درآمد كم از جمله مشكلاتی است كه این خانواده را تحت فشار قرار داده است، مرتضی می‌گوید: «از مادرم تشكر می‌كنم، او همه چیز من است، او بیماری دیابت دارد، تا جایی كه دو انگشت پای چپ خود را از دست داده است، اما با این حال با كار در منازل مردم و نظافت خانه‌ها، سال‌هاست كه چرخ زندگی‌مان را می‌چرخاند، برادرم هم در یك آرایشگاه كار می‌كند، من از روی آنان خجالت می‌كشم كه به خاطر وضعیت جسمانی‌‌ام نمی‌توانم برای درآمد خانواده قدمی بردارم، از طرفی اجاره مسكن و از طرفی دیگر هزینه‌های بالا، زندگی‌مان را دشوار ساخته است. من شش سال است كه خانه‌نشین و زمینگیر شدم و همچنان در حال رشد هستم، از من به جز اینكه مخارج درمانم هم به دوش خانواده افتاده است، كاری برنمی‌آید.

دغدغه‌های من

امكان ندارد فردی مانند مرتضی مهرزاد، دغدغه‌های زندگی نداشته باشد، می‌گوید: «از آنجا كه قد بسیار بلندی دارم، خجالت می‌كشم در اجتماع حاضر شوم، حتی خیلی از همسایه‌ها نمی‌دانند كه من در كنار آنان زندگی می‌كنم، هیچ كفش و لباسی به سایز من پیدا نمی‌شود، اگر هم پیدا شود باید سفارشی برایم بدوزند، شلوار پارچه‌ای نمی‌توانم بپوشم، چون اذیت می‌شوم، در هیچ اتومبیلی پاهایم جا نمی‌گیرد و نمی‌توانم زندگی راحتی را دنبال كنم، بعضی موقع‌ها، از خودم خسته می‌شوم، اما نباید با تقدیر مبارزه كنم، نمی‌دانم آینده برای من چه سرنوشتی را رقم زده است.

علت بلندی قد من

دكتر شیروانی و دكتر مطیعی كه هر دوی‌شان، فوق‌تخصص مغز و استخوان هستند، با آزمایشات مختلف گفتند كه توموری در مغزم مشاهده شده كه این غده باعث رشد بی‌رویه من طی شش سال اخیر شده است، به زودی در بیمارستان شهدای تجریش تهران مورد عمل جراحی قرار خواهم گرفت تا اگر خدا بخواهد از پیشرفت بلندی قد من جلوگیری شود.

هزینه عمل من

پس از اینكه مسئولان از حال و روز من باخبر شدند، به كمك من شتافتند و هزینه پزشكان و خرج عمل جراحی‌ام را متقبل شدند. فرمانداری، كمیته امداد، سازمان بهزیستی، شورای شهر و وزارت بهداشت و درمان شهرستان چالوس و عده‌ای دیگر از مسئولان استان مازندران به من كمك كردند كه جا دارد از همه آنان تشكر كنم.

سرم را گرم می‌كنم

از آنجایی كه از منزل بیرون نمی‌روم، باید سر خودم را یك جوری گرم كنم، از این رو به مطالعه كتاب و مجلات می‌پردازم، تلویزیون نگاه می‌كنم، از دیدن فوتبال لذت می‌برم، پرسپولیسی هستم و تمام بازی‌های این تیم را تماشا می‌كنم، بازی‌های منچستر را از دست نمی‌دهم.

آرزوهای من

مرتضی مهرزاد آرزو دارد ظهور امام زمان(عج) را ببیند، از خداوند می‌خواهد كه تمامی بیماران را شفا بدهد و از افرادی كه تاكنون به او و خانواده‌اش كمك كرده و همچنین خانم باقری كه طی این سال‌ها به رتق و فتق امورشان پرداخت، تشكر می‌كند.

كار خیر

ما همه ایرانی هستیم و در شرایط خاصی درست مثل شرایط «مرتضی مهرزاد» باید به كمك او بشتابیم، خیّرینی كه دوست دارند به مرتضی و این خانواده كمك كنند، می‌توانند كمك‌های خود را به حساب سپهر بانك صادرات به شماره 0317815885003 به نام مرتضی مهرزاد واریز نمایند. خداوند او را‌ شفا دهد.
Template Designed by Douglas Bowman - Updated to New Blogger by: Blogger Team
Modified for 3-Column Layout by Hoctro, a little change by PThemes